
Polywater CJR – Kaapelin Ulkovaipan Korjaussarja
Hinta alkaen - Kysy tarjous
Hinta vahvistetaan tarjouskohtaisesti tilattavan määrän, pakkauskoon ja toimitustarpeen perusteella.
- Kaapelin ulkovaipan paikalliseen korjaamiseen
- Suojaa ja eristää vaurioituneen kohdan
- Soveltuu sähkö- ja tietoliikennekaapeleille
- Helppo käyttää ilman erikoistyökaluja
- Saatavana yksittäis- ja monipakkauksina
Polywater CJR on kaapelin ulkovaipan korjaussarja vaurioituneiden kaapelivaippojen paikalliseen korjaamiseen. Sitä käytetään asennus- ja huoltotöissä, kun kaapelin ulkovaippa täytyy suojata ja eristää vauriokohdasta ilman kaapelin vaihtamista.
Korjaussarja muodostaa kestävän suojan vaurioituneeseen kohtaan ja soveltuu sekä sähkö- että tietoliikennekaapeleille. Sarja on helppokäyttöinen kenttäolosuhteissa eikä vaadi erikoistyökaluja tai monimutkaisia työvaiheita.
Polywater CJR
Lisätiedot
– CJR-25KIT1 – Kaapelin ulkovaipan korjaussarja (25 ml ruisku, sekoitustikut, suojakäsineet), pakkauskoko: 1 kpl / laatikko
– CJR-25KIT – Kaapelin ulkovaipan korjaussarja (25 ml ruisku, sekoitustikut, suojakäsineet), pakkauskoko: 6 kpl / laatikko
Jos sinulla on kysymyksiä liittyen tuotteeseen, älä epäröi ottaa meihin yhteyttä.
Vastaamme mielellämme kaikkiin kysymyksiin!
Onko sinulla kysymyksiä tuotteesta?
Älä epäröi ottaa meihin yhteyttä ja kysyä lisää tästä tuotteesta. Täytä oheinen yhteydenottolomake, soita meille tai lähetä sähköpostia, niin vastaamme sinulle mahdollisimman pian.
Kerro viestissä tarvittava määrä, käyttökohde sekä mahdollinen pakkauskoko tai toimitustarve. Autamme oikean vaihtoehdon valinnassa.
- Myynnin puh.nro: +358 40 545 3096
- Muut asiat: +358 40 730 9100
- Myynnin s-posti: Myynti@vicera.fi
- Muut asiat: Info@vicera.fi
- Kukonkorventie 5, Ovi 15, 33880 Lempäälä
- Y-Tunnus: 2755768-5